SMUD txhais tau tias kev lag luam

Raws li Sacramento cov chaw pabcuam hluav taws xob hauv zej zog, peb tau txhawb nqa kev lag luam hauv zos rau ntau tshaj 75 xyoo. Peb cov nqi yog cov qis tshaj plaws nyob rau hauv California - txog li 45% tsawg dua li cov khoom siv tau txais txiaj ntsig - thiab peb tau nyob rau saum toj ntawm cov kev tshawb fawb hauv teb chaws rau cov neeg siv khoom txaus siab.

SMUD cov kev ua tiav tsis ntev los no suav nrog:

750

cov lag luam hauv zos tau cuv npe hauv SEED program

3,300

cov hauj lwm nyiam nrog SMUD cov kev pab

$103 lab

SMUD daim ntawv cog lus muab khoom plig rau cov lag luam me hauv zos

Tshawb nrhiav txoj hauv kev uas peb txhawb Sacramento lub zej zog kev lag luam

Tiv tauj peb

Suzanne Dizon
Tus Thawj Saib Xyuas, Kev Txhim Kho Kev Lag Luam thiab Kev Sib Koom Tes
1-916-732-7349 | Suzanne.Dizon@smud.org

Jim Alves
Economic Development Specialist
Regional teg num, kev tawm tswv yim kev lag luam thiab kev koom tes nrog kev tswj hwm
1-916-732-5477 | Jim.Alves@smud.org

Franklin Burris
Tus Neeg Saib Xyuas Kev Lag Luam thiab Kev Lag Luam Me
Kev Tsim Kho
1-916-732-6513 | Franklin.Burris@smud.org

Jeannie Robinson
Tus Neeg Sawv Cev Kev Lag Luam thiab Kev Lag Luam Me
Cov Khoom Siv
1-916-732-5049 | Jeannie.Robinson@smud.org

Alexia Hughes
Tus Neeg Saib Xyuas Kev Lag Luam thiab Kev Txhim Kho Kev Lag Luam Me
Kev pabcuam tshaj lij
1-916-732-4999 | Alexia.Hughes@smud.org

Jenny Rodriquez
Tus Neeg Saib Xyuas Kev Lag Luam thiab Kev Txhim Kho Kev Lag Luam Me
Cov ntaub ntawv thev naus laus zis
1-916-732-6990 | Jenny.Rodriquez@smud.org